Dane Firmy

by admin

Dane rejestrowe spółki

ime Systems Sp. z o.o.
Koniuchy 8/205
87-100 Toruń

NIP: PL 9562349617
KRS: 0000782635
REGON: 383163225
Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Reprezentowana przez prezesa:
Bartosz Konowecki

Kontakt

Telefon: +48 886 239 427
E-Mail: [email protected]

Odpowiedzialność za treść

Jako dostawca usług jesteśmy odpowiedzialni za własne treści na stronach, które udostępniamy. Nie jesteśmy jednak zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji zewnętrznych ani do badania okoliczności wskazujących na ich nielegalną działalność.

Odpowiedzialność za odnośniki

Nasza strona zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu. Nie możemy ponosić żadnej odpowiedzialności za te treści zewnętrzne. Za treść stron powiązanych zawsze odpowiada dany dostawca lub administrator stron. Połączone strony zostały sprawdzone pod kątem ewentualnych naruszeń prawnych w momencie łączenia. Nielegalne treści nie zostały rozpoznane w momencie łączenia, a stała kontrola treści powiązanych stron nie jest uzasadniona bez konkretnych dowodów naruszenia prawa. Po powiadomieniu o naruszeniach natychmiast usuniemy takie linki.

Prawo autorskie

Zawartość i treść naszych stron podlegają polskiemu prawu autorskiemu. Ich powielanie, przetwarzanie, dystrybucja i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody odpowiedniego autora lub twórcy. Pliki do pobrania i kopie tej strony są przeznaczone wyłącznie do prywatnego, niekomercyjnego użytku.